Ročně se ve světe objeví padělků za 2 miliardy USD!

My Vám nabízíme cestu, jak se padělkům bránit.


COUNTERFEIT COPObrázek zvětšíte kliknutím na něj

Profesionální ověřovač bankovek firmy CONSYGEN

Pro nákup v našem e-shopu klikněte zde

Toto zařízení bylo speciálně vytvořeno a konstruováno jako detektor padělaných peněz, kreditních karet, šeků, občanských a řidičských průkazů, pasů a mnoha dalších dokumentů.

Counterfeit CopTM a jeho speciální výkonná UV zářivka (13W) z černého skla poskytují větší ochranu, přesnost a pečlivost kontroly než jakýkoliv jiný přístroj či technika na současném trhu.

 

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ COUNTERFEIT COP TM

 

  • Speciální bezpečná, intenzívní UV zářivka (13 W), s dlouhou životností, minimálně 5000 hodin provozu a více. Účinnost zářivky neklesá pod 99% po celou dobu své životnosti.Zářivky standardních detektorů jsou naproti tomu mnohem slabší (4-6 W), s krátkou životností (pod 2000 hod.), hlavně však jejich účinnost rapidně klesá .

  • Spodní světelná deska umožňuje pohodlnou kontrolu vodoznaků libovolně umístěných na bankovce.

  • Univerzální na světové i naše bankovky, šeky, průkazy, kreditní karty, vstupenky aj.

  • Příznivý poměr cena/výkon.

  • Záruka až 3 roky na přístroj, 30 dní na speciální UV zářivku.Ochranné prvky bankovek zjistitelné pomocí Counterfeit CopTM  US DOLLAR
  ČESKÁ KORUNA
Bezpečnostní vlákno

Americké dolary vydané po roce 1996 mají vložené bezpečnostní vlákno vlastní barvy.Např. vlákno $20 bankovky svítí pod UV lampou zeleně. Vlákno na bankovkách vydaných před rokem 1996 nesvítí, ale lze jej také detekovat stiskem spodní světelné desky přístroje.

UV znaky

Na českých bankovkách lze kontrolovat svítící UV znaky, např. na bankovce 5000 Kč vzor 1999 - vlasy na portrétu, nominální hodnotu vlevo nahoře, proužky vpravo nahoře atd. V bankovním papíru jsou rozmístěna textilní vlákna, zářící pod UV lampou jasně modrou nebo žlutavou barvou.
Vodoznak


Součástí všech měn jsou skryté vodoznaky. Na US dolaru je umístěn vpravo od portrétu, na českých bankovkách vlevo.Counterfeit CopTM Vám stiskem své spodní světelné desky umožní pohodlnou kontrolu vodoznaku na všech světových bankovkách.Na českých bankovkách je dále možno v průhledu kontrolovat soutiskovou značku ´ČR´ či v metalickém proužku uprostřed bankovky zkontrolovat mikrotext (s nominální hodnotou bankovky).

 Bankovní papír

Pravý bankovní papír na všech měnách zůstane při prohlížení detektorem Counterfeit CopTM tmavě matný.Naproti tomu bělený papír, často používaný pro padělky, jasně září.
Světové měny

Kontrola ochranných prvků na většině světových či hlavních měn jako DEM, EURO, ATS, GBP, FRF, CHF, ITL nebo měn sousedních států jako SKK, PLN, je díky vlastnostem detektoru Counterfeit CopTM obdobná jako na českých bankovkách.Cestovní šeky/Kreditní karty
Cestovní šeky mají fluorescentní emblémy a vodoznaky snadno rozpoznatelné naším přístrojem.Také většina mezinárodních platebních a kreditních karet má vložený fluorescenční hologram svítící pod naším detektorem.

Rychlé ... Snadné ... Univerzální ...

Rychlé ... zabere Vám jen pár vteřin, aby jste si pravost ověřili.

Snadné ...jednoduché ovládání činí z tohoto přístroje příjemného pomocníka.

Univerzální ... odhalí padělky české i evropských měn i US dolarů.

Nákup v e-shopu zde